Wiosenna Akademia Zarządzania w Turystyce (03-06 online)

Główny cel projektu to pokazanie jak zastosować teoretyczną wiedzę dotyczącą zarządzania w praktyce. Do projektu zostanie zaproszonych 200 studentów z uczelni w Polsce, na których prowadzony jest kierunek turystyka i rekreacja.

Celem projektu jest:

Dzięki udziałowi w Akademii studenci:

Udział w Akademii będzie trwał 14 tygodni (marzec – czerwiec 2022roku), w tym w tym inauguracja i podsumowanie projektu(webinary).

W ciągu 12 tygodni uczestnicy będą brali udział on-line (MS Teams)w trzech typach aktywności:

  1. Branżowa Symulacja Biznesowa „Biuro Podróży” (REVAS) Uczestnicy gry ekonomicznej wcielają się w przedsiębiorców i zarządzają swoją wirtualną firmą przez 12 miesięcy (12 rund). YOU TUBE (na czym polega gra)
  2. Cykl praktycznych warsztatów. Warsztaty będą nawiązywały tematyką do rund w Symulacji. Cykl wykładów będzie obejmował 12 spotkań po 1,5godz. (1 spotkanie w każdym tygodniu Akademii). Podczas warsztatów będą wykorzystywane kreatywne metody nauczania.
  3. Cykl wykładów „Współczesne metody zarządzania w teorii i praktyce”. Cykl wykładów będzie obejmował 12 spotkań po 1,5 godz. (1 spotkanie w każdym tygodniu Akademii). Na koniec każdego wykładu będzie odbywał się test on-line (5 pytań zamkniętych). Na podstawie sumarycznych wyników wybrani zostaną najaktywniejsi Uczestnicy, którzy zostaną nagrodzeni.

Uczestnikami Projektu mogą być studenci kierunku turystyka i rekreacja. Warunkiem uczestnictwa jest:

Opłata ulgowa (12,50 zł) – uczestnicy, którzy zgłosili udział w Akademii do 10 lutego 2022 r.

Opłata pełna (15,00 zł) – uczestnicy którzy zgłosili udział w Akademii 11-27 lutego 2022 r.

Wysokość opłaty zależy od daty wypełnienia formularza zgłoszeniowego:

Opłatę może wnieść Uczestnik lub Uczelnia, na której studiuje. Opłatę należy wnieść na konto nr 64 1240 5497 1111 0010 4330 9442 w banku Pekao S.A w terminie 3 dni od dokonania zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy. W tytule przelewu należy wpisać skrót WAZwT i podać imię i nazwisko Uczestnika (np. WAZwT Jan Kowalski).

I kategoria – osoby, które uzyskają najlepsze wynikiw Symulacji

II kategoria – osoby, które zdobyły największą ilości punktów podczas wykładów